توسط پلاگین جدید Online Pro میتوانید کاربران آنلاین در وبسایت خود را به نمایش بگذارید. در ادامه مطلب میتوانید امکانات پلاگین را مشاهده کنید.


پلاگین Film Reader به شما امکان دریافت خودکار اطلاعات فیلم ها (از قیبل: پوستر، نویسنده، کارگردان، امتیاز، بازیگران، هزینه تولید، کشور سازنده، پیش پرده فیلم، مدت پخش، تاریخ تولیدو اکران،کشور سازنده، مکان های فیلم برداری و ... ) را در چند ثانیه داده و در فیلد های اضافی مربوطه ای که توسط خود سیستم نیز میتوانند ساخته شوند، قرار می دهد


امروز پس از نزدیک به ۴ سال یک پلاگین برای دیتالای انجین آماده کردم  که میتونید از طریق وبسایت همیار دیتالایف دانلود و استفاده کنید. کارکرد این پلاگین بدینصورت میباشد که تعداد بازدید های روزانه وبسایت شما رو بر اساس شماره آی پی کاربران شمارش میکند. توضیحات تکمیلی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.
پلاگین پرداخت آنلاین همیار دیتالایف انجین فارسیپلاگین پرداخت آنلاین همیار دیتالایف انجین پلاگینی جهت ایجاد فرم پرداخت هماهنگ با درگاه های بانک ملت و زرین پال
این پلاگین شما را قادر می سازد تا درگاه پرداخت آنلاین بانکی خود را به راحتی بر روی دیتالایف انجین ست کرده و تمامی پرداخت های سایتتان را از طریق آن انجام دهید و بر روی پرداخت های خود مدیریت داشته باشید.

با استفادە از این پلاگین قادر خواهید بود بە صورت خودکار بە کاربرانی کە تازە ثبت نام کردە اند پیغام خوش آمدگویی ارسال کنید

با استفاده از این پلاگین میتوانید، منوی سایت خود را از پنل مدیریت دیتالایف ، ساخته و مدیریت کنید. این پلاگین به صورت جداگانه از بخش موضوعات دیتالایف بوده و به راحتی میتوانید لینک های دلخواه خود را در آن قرار داده و در قالب خود از آن استفاده کنید.

با استفاده از این پلاگین می توانید برای هر کدام از موضوعات یک main.tpl جداگانه تعریف کنید
و همین طور در هر قسمت از سایت مثل تماس با ما و یا آمار سایت و یا افزونه ای که نصب می کنید


با استفاده از این پلاگین، میتوانید میزان بازدید از سایت خود در سی روز گذشته را به صورت نموداری و تفکیک شده  ( بر اساس هر رفرش و یا IP ) مشاهده کنید.

در هنگام جستجوی مطالب، نتایجی که در جستجوی سریع مطالب به نمایش در می آید، تنها شامل عنوان و توضیحات مطلب می باشد که بوسیله این پلاگین، تصویر بند انگشتی که در مطالب شما واقع شده در کنار توضیحات در جستجوی سریع به نمایش در می آید.

با نصب و فعال سازی این پلاگین، کاربران سایت دیگر قادر به ارسال پیغام خصوصی به خود نخواهند بود.
  • 1 2
نماد اعتماد و ساماندهی
logo-samandehi
پیگیری پشتیبانی
سامانه هوشمند بهبود سئو سایت و کاهش رتبه Alexa

فروشگاه همیار دیتالایف انجین فارسی
نظرسنجی

 
تبلیغات
اپراتک | اپل و بیشتر از اپل | اخبار اپل آموزش اپل معرفی دانلود بازی و نرم افزار برای آیفون آیپد iOS